اتاق عکس و فیلم

خانه توسعه تجارت

اتاق عکس و فیلم خانه توسعه تجارت آرشیو تمام فیلم و عکس های مربوط به اتاق های مختلف این سازمان است که تمام خدمات خانه توسعه تجارت را به صورت فیلم و عکس برای استفاده شما عزیزان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید از آنها لذت ببرید.

اتاق فیلم و عکس شامل تمامی عکس ها و فیلم های نشست ها و جلسات و یا بازدید های که توسط خانه توسعه تجارت صورت گرفته می باشد که میتواند مرجع خوبی برای شناخت ما و یا استفاده از این فیلم و عکس ها برای آموزش خدمات مختلف این سازمان باشد.

عکس و فیلم های که شما در اتاق فیلم و عکس میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید شامل تمامی ویدئو های آموزشی تولید این سازمان در زمینه مشاوره ، مدیریت ، تجارت ، برند ، حقوقی ، بازارهای سرمایه ، مدیریت مالی و بازاریابی و فروش است که در آرشیو این اتاق برای آموزش و دسترسی راحت تر شما قرار میگیرد.

 

اخبار

آموزش

اتاق فیلم و عکس خانه توسعه تجارت تولید کننده در زمینه اخبار و تولید اخبار به روز زمینه های مختلف مدیریتی و اقتصادی و حقوقی فعالیت دارد که شما میتوانید به راحتی این مطالب را در اتاق عکس و فیلم پیگیری کنید.

آموزش

آموزش

اتاق فیلم و عکس خانه توسعه تجارت تولید کننده انواع فایل ها و ویدئو های آموزشی است که شما میتوانید آنها را در این اتاق به این اطلاعات آموزشی دسترسی داشته باشید.

 

اطلاعات عمومی

اطلاعات عمومی

اتاق فیلم و عکس خانه توسعه تجارت اطلاعات عمومی که زمینه های مختلف مدیریتی ، حقوقی ، بازارهای سرمایه و … که مورد نیاز هرکسی می باشد را در قالب های جذابی تولید میکند که میتوانید این محتوا ها را در اتاق عکس و فیلم به راحتی دنبال کنید.

همین الان میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید.


با ما تماس بگیریداتاق حقوقی- خانه توسعه و تجارت - tp home

پیج اینستاگرام

اتاق عکس و فیلم

خانه توسعه تجارت


خانه توسعه تجارت

×

سلام!

همین حالا با کارشناس ما صحبت کنید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟