اتاق فناوری

خانه توسعه تجارت

با گذر زمان در چند دهه اخیر فناوری ( Tecnology ) تاثیرات زیادی بر سازمان ها و افراد  داشته و باعث پیشرفت شگرفی شده است. به صورتی که امروزه سرنوشت سازمان ها و مجموعه های مختلف با هر موضوع فعالیتی به تکنولوژی گره خورده است. هر سازمانی که از فناوری بی بهره است و فناوری خود را به روز نمیکند محکوم به شکست است و باعث عقب افتادن از دیگر سازمان ها و رقیبان میشود. فناوری امروزه برگ برنده هر سازمان برای پیشرفت رو به جلو بودن است. بدیهی است که شناخت و استفاده از این برگ برنده، رقم زننده ی بازار سخت رقابتی است و بر سرنوشت هر سازمان اثرات جدی و مهمی دارد.

فعالیت دپارتمان فناوری خانه توسعه تجارت در زمینه های شبکه و نرم افزار است . همچنین شامل بخش اخبار تکنولوژی می شود که فناوری های به روز دنیا را در دسترس علاقه مندان قرار میدهد.

خانه توسعه تجارت همواره در تلاش بوده که بهترین نخبگان را در هر بخش گرد هم آورد . این مجموعه در اتاق فناوری کارشناسان و متخصصانی را دور هم جمع کرده که خدماتی ویژه و کاربردی را برای مجموعه ها ، سازمان ها ، نهاد ها و شرکت های بزرگ و کوچکی که خواستار این خدمات هستند فرآهم کرده اند و آماده بررسی و اجرای طرح های نرم افزاری و شبکه هستد.

تجزیه و تحلیل

تجزیه و تحلیل

گام نخست رسالت تیم فناوری خانه توسعه تجارت بررسی شرایط ، محیط و زمینه فعالیت مجموعه مورد نظر و ارائه طرحی منعطف و کارآمد با ساز و کار آن مجموعه است.

اجرا

اجرا

گام دوم رسالت تیم فناوری خانه توسعه تجارت اجرای طرح در مجموعه و انجام آموزش های لازم برای پرسنل است.

پشتیبانی

پشتیبانی

گام سوم رسالت تیم فناوری پشتیبانی و به روز نگه داشتن خدمات و تکنولوژی استفاده شده برای مجموعه است.

همین الان میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید.


با ما تماس بگیرید

چرا فناوری اطلاعات خانه توسعه تجارت؟

یکی از مهمترین موضوعاتی که یک مجموعه برای موفقیت و بهترین بودن باید به آن توجه کند، بررسی نیاز های خود در کنار بررسی وضعیت رقبا است. در گام اول تیم فناوری خانه توسعه تجارت بررسی تخصصی سیستم های موجود، بررسی نیاز مجموعه و سطح فناوری رقبا است؛ که پس از این فرآیند یک طرحی کامل و متناسب با نیاز های مجموعه ، مقایسه با رقبا و بررسی نکات ضعف و قوت مجموعه ارائه میشود که یک دید کاملی نسبت به موضوع کار و امکانات مورد نیاز به مجموعه میدهد.

یکی دیگر از موضوعاتی که در کسب و کار باید به آن توجه کرد، استفاده از بهترین امکانات و خدمات است که در نقاط حساس و مهم فرآیند کار با مشکل مواجه نشود.  تیم فناوری خانه توسعه تجارت در گام دوم  این مورد را در اختیار مجموعه ها قرار داده و این خدمات را با بالاترین کیفیت انجام میدهد. علاوه بر این موضوع یکی از نکات مهم آموزش پرسنل برای استفاده از این خدمات است که تیم فناوری خانه توسعه تجارت آموزش های کاملی را برای رفع این نیاز تدارک دیده است و مجموعه ها را از این لحاظ بی نیاز کرده است.

پشتیبانی گام سوم این دپارتمان است. یکی دیگر از نکات قوت تیم فناوری خانه توسعه تجارت پشتیبانی کامل و جامع از خدمات ارائه شده می باشد تا آرامش خاطر را جایگزین دغدغه های مشکلاتی نماید که امکان  رخ دادن آن وجود دارد.

خدمات دپارتمان فناوری خانه توسعه تجارت

 1. شبکه
  • خدمات Active
  • خدمات Passive
  • خدمات Security
 1. نرم افزار
  • نرم افزار CRM
  • برنامه موبایل (Mobile App)
  • اتوماسیون اداری
  • اتوماسیون مالی
  • اتوماسیون تردد
 1. Web
  • طراحی سایت
  • بهینه سازی متورهای جستجوگر (SEO)
  • مدیریت رسانه های اجتماعی


اتاق حقوقی- خانه توسعه و تجارت - tp home

پیج اینستاگرام

اتاق فناوری

خانه توسعه تجارت


خانه توسعه تجارت

آخرین مقالات دپارتمان فناوری

اتاق مطالعه دپارتمان فناوری

فناوریهای نوظهور و آتی

فناوری

فناوریهای نوظهور و آتی

نویسنده : سید حمید جلالی نائینی

ویرایش دوم آذر ماه 99


دانلود

پانوراما فینتک

فناوری

پانوراما فینتک

بررسی اکوسیستم فینتک ایران
و صنعت مالی در اینترنت

تهیه شده توسط ECM


دانلود

فناوری

جهان دیجیتال در دوره کووید19

پژوهشی از مدرسه فلچر در دانشگاه تافتز

ترجمه از سایتک


دانلود

مقاله جدید

توضیحات مقاله


دانلود

×

سلام!

همین حالا با کارشناس ما صحبت کنید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟