دپارتمان حقوقی

خانه توسعه تجارت

 از آنجایی که بروز اختلافات تجاری موجب تاثیر منفی بر سرعت و امنیت اعمال تجاری شده و تجار نیز نسبت به حفظ سرمایه‌های خود احساس امنیت لازم را ندارند، باید قبل از هر اقدامی، تجار و نیز کسانی که به تنظیم قراردادهای تجاری مبادرت می‌کنند، با اعمال انواع مکانیسم‌های حل و فصل اختلافات تجاری آشنا و نسبت به محاسن و معایب آنها آگاهی‌های لازم را کسب کنند تا بر اساس شرایط و موضوع قرارداد بتوانند بهترین و موثرترین شیوه را انتخاب کنند.

 کارآمدترین توصیه در کسب و کارهای تجاری بهره گیری از مشاوره قوی حقوقی و اقتصادی پیش از شروع به هر کاری است یکی از موضوعات پر اهمیت در حوزه کسب و کار ایجاد رابطه حقوقی دقیق و بدون نقص در قالب یک قرارداد حقوقی است با توجه به تخصصی بودن عنوان قراردادها توصیه ما به شما مشورت با وکلای متخصص ما در این زمینه است.

مشاوره حقوقی

اتاق حقوقی- خانه توسعه و تجارت - tp home - مشاوره حقوقی

آموزش

آموزش

دپارتمان حقوقی خانه توسعه تجارت خدماتی آموزشی بسیاری را برای علاقه مندان به وکالت و کسانی که دنبال اطلاعات عمومی و کاربردی در مورد مسائل حقوقی هستند را فرآهم آورده است.

وکالت

وکالت

دپارتمان حقوقی خانه وسعه تجارت خدمات وکالت امور تجاری بازرگانی را به صورت حرفه ای و تخصصی در کنار معرفی نماینده حقوقی به شرکت ها و ارگان ها را فرآهم آورده است.

مشاوره

مشاوره

دپارتمان حقوقی خانه توسعه تجارت خدمات مشاوره امور تجاری (صادرات و واردات) را برای شرکت ها و کسانی که در این زمینه فعالیت میکنند و یا قصد شروع کار خود را در زمینه تجارت دارند فرآهم آورده است.

همین الان میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید.


با ما تماس بگیرید

اتاق حقوقی- خانه توسعه و تجارت - tp home - مشاوره حقوقی

حقوق سرمایه گذاری

حقوق سرمایه گذاری خارجی از جمله حقوق بین الملل است که در برگیرنده موضوعاتی از قبیل قراردادهای سرمایه گذاری خارجی، تضمین سرمایه گذاری تشریفات قانونی لازم برای سرمایه‌گذاری خارجی معاهدات و…. است. که شما می توانید در این امور با وکلای متخصص ما در خانه توسعه و تجارت مشورت نمایید.

در دنیای امروز  بالایی از قراردادهای فی مابین شرکتهای مختلف با یکدیگر به قراردادهای فناوری اطلاعات از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت تجارت الکترونیک تبلیغات اینترنتی تولید نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها تعلق میگیرد اگر به این امور اشراف ندارید بهره‌گیری از وکیلی آشنا به این قوانین بسیار مهم است.

داوری در ایران

در حقوق ایران داوری به عنوان یکی از شیوه های حل و فصل اختلافات همواره مورد توجه بوده است و در برخی موارد داوری الزامی است این موضوع به قدری مهم است که مباحثی در قوانین داخلی امور حقوقی و کیفری و بین المللی را به خود اختصاص داده است پس دانستن این قوانین و مقررات دارای اهمیت هستند اتاق داوری دپارتمان حقوقی خانه توسعه و تجارت آماده ارائه کلیه خدمات در زمینه داوری می باشد

یکی از روش‌های جایگزین حل و فصل اختلافات که دارای طرفداران بسیاری است، مراجعه به داوری است که بیشتر در بین جامعه بین‌المللی تجار جریان دارد و مورد تایید نظام‌های حقوقی بین‌المللی و داخلی قرار گرفته است.

 اهداف دپارتمان حقوقی

  1. توسعه قرارداد نویسی حرفه ای داخلی و بین المللی
  2. آموزش مهارت های تخصصی در قالب کارگاه های حقوقی
  3. وکالت در امور تجاری بازرگانی به صورت حرفه ای و تخصصی و معرفی نماینده حقوقی به شرکت ها و ارگان ها
  4. ارتقاء سطح سواد عمومی در زمینه حقوقی و مسائل مرتبط روزمره
  5. معرفی نقش و جایگاه داوری در رفع اختلافات و منازعات فی مابین

اتاق حقوقی- خانه توسعه و تجارت - tp home - مشاوره حقوقی
اتاق حقوقی- خانه توسعه و تجارت - tp home

پیج اینستاگرام

دپارتمان حقوقی

خانه توسعه تجارت


خانه توسعه تجارت


دپارتمان حقوقی

آخرین مقالات دپارتمان حقوقی

مشاوره حقوقی

×

سلام!

همین حالا با کارشناس ما صحبت کنید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟