با ارزش ترین دارایی نامشهود کسب و کارها

با ارزش ترین دارایی نامشهود کسب و کارها

با ارزش ترین دارایی نامشهود کسب و کارها


تو بخوان قصه مردان حساب و عدد و سود و زیان

به نام خداوندی که افتتاحیه و اختتامیه همه حسابهاست،ترازش همیشه موزون است و مطالبات مشکوک الوصولی ندارد، حسابداریش آنقدر خالص است که دوره مالی در آن تعریف نشدنی است! هیچ شراکتی با کسی ندارد، تداومش فرضی نیست، حسابداری تورمی ندارد چون در نظرش ارزشها یکسان است.

حساب‌دار به فارسی دَری و تاجیکی «محاسب»  نامیده شده ، شخصی که عملیات حسابداری را در موسسات و سازمانها انجام می‌دهد حسابداری زبان کسب و کار است و پشت هر کسب و کار خوب یک حسابدار عالی است حسابداری برای ارائه و نمایش ثروت و بدهی ها و چگونگی افزایش یا كاهش ثروت از زمانی تا زمان دیگر تلاش می كند. حسابداری هم مثل هر حرفه دیگری پر از اتفاق است؛ اتفاقاتی از جنس حساسیت، تخصص، حرفه‌گرایی و  تعادل .

حرفه حساسی که نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد و به نوعی با عنوان زبان تجارت شناخته شده است شغل حسابداری می باشد. حسابداری در به موفقیت رسیدن یک شرکت نقش بسیار با اهمیت و حیاتی دارد چراکه اکثر شغل ها و کارها بدون داشتن حسابدار مورد اعتماد با شکست مواجه شده اند. بنابراین لازمه یک پیشرفت چشمگیر در یک حرفه وجود حسابداران ماهر و کاردان می باشد

حسابداران هنرمندان نظم بخشی به ساختارهای نامتقارن هستند آنها در روزگار پیچیده امروز ارزشی ماندگار دارندآنانها

تلاشگران خستگی ناپذیر عرصه های انضباط، پاسخگویی، و شفافیت مالی و تصمیم سازان حقیقی  فعالیتهای اقتصادی هستند

اگرشما یک کسب‌وکار کوچک را اداره می‌کنید یا تصمیم برای ورود به این حوزه دارید یا اصلا مدیر یک سازمان بزرگ هستید، یکی از بهترین منابع شما،حسابداران هستند. فردی که تراز مالی شما را به دست می‌آورد، سود و زیان و مالیات شرکت را مشخص می‌کند و در عین حال کمک می‌کند از تکنولوژی امروزی (نرم‌افزارهای مالی و حسابداری) بیشترین بازدهی کاری را به دست آورید بنابراین وجود حسابدار برای هر سازمانی چه کوچک، چه متوسط و چه بزرگ بسیار مهم و حیاتی محسوب می‌شود که موفقیت ایشان با ارزش ترین دارایی نامشهود ترازنامه شرکت است.

ودر پایان روز حسابدار ، روز  آفرینش ارزشهای ماندگار ، روز کسانی که زندگی نامه کسب وکارها با دستان توانمند آنان تحریر می شود ، روز کسانی  که در بند بدهکار و بستانکار خود نیستند را  به همه عزیزان فعال در این عرصه تبریک گفته و امیدوارم دارایی هاتون روزافزون، بدهی هاتون کم ترین ، گردش وجوه نقدتون بکام و ترازنامه ی زندگیتون متعادل باشه!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

همین حالا با کارشناس ما صحبت کنید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟